Formy przestrzenne, kasetony, litery przestrzenne...

Najbardziej efektownym rodzajem reklamy wizualnej są wszelkiego rodzaju przestrzenne formy świecące, począwszy od prostych pojedynczych liter blokowych, a na skomplikowanych, firmowych znakach skończywszy. W zależności od wymaganego efektu końcowego mogą być wykonywane z takich materiałów jak: PCV, PLEXI, ALUMINIUM, WINYL itp. Rozmaite sposoby oświetlania takich reklam nadają im często wspaniały, niepowtarzalny wygląd.

 

Tkaniny winylowe stosowane w przemyśle reklamowym, dzięki swoim właściwościom, doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju reklam świecących. Duża odporność na warunki atmosferyczne (nawet do 10 lat gwarancji), niepalność, znakomite rozpraszanie światła, wielka wytrzymałość mechaniczna (gotowy wyrób jest nietłukący) sprawiają, że materiał ten jest obecnie najlepszy do produkcji kasetonów. W odróżnieniu od tradycyjnych tworzyw sztucznych (np. plexi) wielkość kasetonów winylowych jest praktycznie nieograniczona. Bez trudu możemy wyprodukować reklamę o wymiarach 50 x 5m  lub literę 5 x 5m.

 

Jesteśmy w stanie wykonać każdy indywidualny projekt. Wszystko jest dopasowywane do Klienta tak, aby spełnić jego najbardziej kosmiczne oczekiwania.

 

Nie boimy podejmować się żadnych wyzwań!

Everything you need...

kasetony galeria sigplus

JoomBall - Cookies

PRI Background